icon

MirrorGo

1.3.0.1

4.8

4

Bilgisayarınızdan Android'inizi yönetin

863.7k

Bu uygulamayı oyla

MirrorGo bilgisayarınızdan ya da laptoptan Android'inizi yönetmenize izin veren Windows için geliştirilmiş oldukça faydalı bir araçtır. Bu program tüm telefon araçlarını ya da oyunları kullanmak için oldukça pratiktir.

Yapmanız gereken ilk şey bir USB kablosuyla Android'e ya da Windows'a bağlanmak ve ekranda verilen talimatları izlemek. Her iki araç eş zamanlandığında, ekranda akıllı telefonunuzu ve tüm içeriğini göreceksiniz. Tekrar cihazınıza dokunmanıza gerek yok; çünkü fare ve klavyeyle cihazınızdaki tüm alanlarda özgürce hareket ederken sınırsız bir şekilde onu kontrol edebileceksiniz.

Bu araç, Android benzerlerinden iki yönüyle farklıdır: ilki tüm hafızaya, hem iç belleğe hem de harici belleğe ve tüm diğer fonksiyonlara basitçe kabloyu takarak erişebiliyor olmanız. Farenize tek tıkla klasörleriniz arasında gezinebilirsiniz. MirrorGo'nun diğer farkı ise işletim sistemlerini taklit eden diğer araçlardan daha dayanıklı olmasıdır; çünkü bu tarz bir araçta her zaman olduğu gibi Windows üzerine uygulamanın görüntüsünü yansıtır, böylece hatalardan kaçınır.

Diğer taraftan, bu program Android cihazlarınızın ve ekran kayıtlarınızın tam ekran keyfini çıkarmanıza izin verir, hatta olan biteni kaydedebilirsiniz. Bu özellik, kişilerinizle ya da sosyal paylaşım siteleri yoluyla paylaşmak için video ve dersler oluşturmanıza yardımcı olur. Tek tıkla, pratik bir araçla büyük ekranda cihazınızın özelliklerinin keyfini çıkarın.
Uptodown X